Kdo jsme?

Jsme česká strojírenská společnost poskytující zákazníkům komplexní řešení v oblasti automatizace obsluhy CNC strojů, obráběných průmyslových výrobků a montáží mechanických celků. Jako součást skupiny MT3 group plně využíváme bohaté základny technických zkušeností a široké spektrum výrobních technologií. Tyto možnosti nám dovolují realizovat služby od zadání projektu po finální produkt s příznivými náklady a garancí přesnosti a rychlosti dodání.

Více informací o nás

Více než dvacet let zkušeností, sledování a implementace nejnovějších trendů do výroby, spolehlivý tým, prověřený systém řízení a zároveň otevřenost a férová komunikace. To vše přispívá k tomu, že mezi naše zákazníky patří společnosti, které jsou špičkou ve svém oboru a my spolupráci s nimi bereme jako ocenění a závazek v jednom.

Naším standardem je proto bezpodmínečná kvalita dodávaných výrobků. Standardem je u nás také dodržování veškerých právních předpisů, příjemné pracovní prostředí a ohleduplný přístup k životnímu prostředí.

Náš cíl

Našim cílem je být zákazníkům dlouhodobě spolehlivým a respektovaným partnerem, který se nebojí výzev a dokáže pružně reagovat na jejich potřeby. Dodává zákazníkům produkty nákladově efektivní a přitom v nekompromisní kvalitě a tím přispívá k jejich úspěchu. Protože úspěch našich zákazníků je i úspěchem našim.

Logo

Chcete s námi začít spolupracovat?
Nebo máte nějaké dotazy?

Můžete nám zavolat na telefon +420 603 264 517, napsat e-mail: info.works@mt3.cz
A nebo se zastavte osobně za námi na adrese: Spytihněv 606, 763 64 Spytihněv

V případě dotazů volejte +420 603 264 517 nebo piště info.works@mt3.cz
Logo společnosti Kontaktujte nás